Будинок в стилі Райта

подивитися докладніше

Плитка з каменю

Базальт

Камінь: Базальт
Колір: Темно-сірий
Країна походження: Вірменія
Клас радіоактивності: 1 клас

ВАРТІСТЬ ПЛИТКИ

Розміри, ммОбробкаВартість, $/м2
20*300*600-Від $44
20*400*800--
20*600*1200--

СТОИМОСТЬ СЛЭБЫ

Розміри, мм
Обробка
Вартість, $/м2
20*300*600--
20*400*800--
20*600*1200--

Опис

Базальт - магматична вулканічна гірська порода основного складу нормального ряду лужності з сімейства базальтів. Назва, можливо, походить від грец. βασικός - «основний», або, за іншою версією, від ефіопського basal (bselt, bsalt) - «киплячий», «железосодержащий камінь», так як в рукописах Плінія Старшого згадується, що перші базальти з'явилися з Ефіопії. Плутоніческім аналогом базальтів є габро, а гіпабіссальних аналогом - долеріти. До різновидів базальтів відносять Трапп. Переважають серед інших кайнотипними (слабо змінених) вулканічних порід.

Зазвичай базальти - це темно-сірі, чорні або зеленувато-чорні породи, що володіють скло-волокнистої, скритокрісталліческой афіровие або порфіровою структурою. У порфірових різницях на тлі загальної скритокрісталліческой маси добре помітні дрібні вкрапленники зеленувато-жовтих ізометрічних кристалів олівіну, світлого плагіоклазу або чорних призм пироксенов. Розмір вкрапленников може досягати кілька сантиметрів в довжину і складати до 20-25% від маси породи.

Текстура базальтів може бути щільною масивною, пористої, миндалекаменной. Мигдалини зазвичай заповнюються плагиоклазом, базальтіческой роговий обманкою, польовим шпатом, кальцитом, хлоритом та іншими вторинними мінералами - такі базальти називаються мандельштейна.

Щільність (2,60-3,10 г / см3).

Базальт використовують як сировину для щебеню, виробництва базальтового волокна (для виробництва теплозвукоізоляційних матеріалів, композитної базальтової арматури, і т. Д.), Кам'яного лиття і кислотоупорного порошку, плити мощення, бруківки, облицювальних плит, а також в якості наповнювача для бетону. Базальт дуже стійкий до атмосферного впливу і тому часто використовується для зовнішньої обробки будівель і для виготовлення скульптур, що встановлюються на відкритому повітрі і в якості будівельного і облицювального матеріалу. Також починає розвиватися ринок виробництва арматури з безперервного базальтового волокна.

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Объемна вага:3100 кг / м3
Міцність при стисненні: мін. 300-450 МПа
Міцність при згинанні:мін. 45 МПа
Вологопоглинання:1%
Морозостійкість:не менше 50 циклів

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ, УТОЧНИТИ ЦІНИ І НАЯВНІСТЬ МАТЕРИАЛІВ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ АБО ЗА ДОПОМОГОЮ ПОШТИ:

+38 (066) 714-52-66
info@kamelotstone.ua
×