Інтер'єри з каменю Салон краси Виготовлення, поставка та виконання робіт з укладання мармурових плит на стіни.
Виконання облицювальних робіт мармуровими плитами в санітарному вузлі.
Установка мармурових стільниць.
подивитися докладніше
Інтер'єри з каменю Інтер'єр з білим роялем Виготовлення, поставка та виконання робіт з укладання мармурових плит на підлогу.
Монтаж мармурових ступенів.
Роботи з облицювання каміна мармуром.
подивитися докладніше
Інтер'єри з каменю Елітна квартира Виготовлення, поставка та виконання робіт з укладання мармурових плит на підлогу.
Виконання облицювальних робіт мармуровими плитами в санітарному вузлі.
Установка мармурових стільниць.
Облицювання мармуром стін.
подивитися докладніше
Інтер'єри з каменю Кінний клуб «Equides Club» Виготовлення, поставка та виконання робіт з облицювання унікального, авторського каміна виробами з травертину. 

подивитися докладніше
Інтерєри з каменю
Підвіконня з каменю
Підвіконня з каменю
Підвіконня – важлива деталь інтер'єру та невід'ємна частина сучасного вікна. На нього постійно впираються, ставлять квіти та інші предмети, тому важливо, щоб воно не тільки вписувалось в інтер'єр приміщення, але й було міцним. У зв'язку з цим чудове рішення для вікна – підвіконня з натурального каменю, яке ідеально підійде для будь-якого житлового приміщення.

Перевагами кам'яного підвіконня є висока міцність, відмінні волого- та термостійкість, екологічність, простота в експлуатації, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, широка кольорова гама, довговічність, можливість використання підвіконня практично будь-якої форми, гарний естетичний вигляд.

Будь-яке підвіконня з натурального каменю має гарні характеристики в експлуатації – надійні та довговічні. Найчастіше для виготовлення підвіконь застосовується мармур чи граніт.

Підвіконня з натурального каменю стійкі до подряпин (при подряпині первісний вигляд надають за допомогою полірування).

Підвіконня з граніту мармуру або іншого натурального каменю повинні мати не менше 20 мм товщину, щоб уникнути можливості потріскування під час транспортування або монтажу. Монументальними виглядають підвіконня, товщина яких 30 мм і більше. Вони міцні та створюють можливість для обробки торця.
Приклади робіт

подивитися портфоліо об'єктів

Камінь для виготовлення підвіконь