Легенда
замку Камелот

філософія нашої компанії

Про компанію

Легендарний лицарський замок короля Артура - Камелот протягом восьми століть полонив уяву людства. Кам'яний замок був оточений неприступною стіною з високими вежами.

Згідно з легендою, саме в замку Камелот, король Артур зібрав найвідважніших лицарів Європи і посадивши їх за круглий стіл переговорів, припинив міжусобні війни між ними. З того часу лицарі Круглого столу стали жити за законами світу, честі і лицарської любові.

Привабливість цього легендарного лицарського замку, перш за все в тому, що він символізує особливе місце, де правлять честь і відвага, де люди живуть у злагоді, де сильний захищає слабкого!

Камелот - втілення постійності і благородства серед непередбачуваності навколишньої дійсності, торжество гармонії над хаосом, символ переваги цивілізації над варварством, світле майбутні і славне минуле людства ...

Лицарі Камелот

Наші нагороди

Лауреат рейтингу «Лідер національного бізнесу»

Гран-прі «Вища проба»

Медаль «За бездоганну якість продукції та послуг»

Орден «Святий Дмитро Солунський» 4 ступеня

Медаль «Лідер національного бізнесу»

Група компаній Kamelot

альтернативный текст

Камелот Строй - технології будівництва

Спеціалізується на проектуванні будівлі, приватних домів, комплексів різних функціональних назначень, розробленні градостроїтельних концепцій, а також створених інтер'єрних рішень. KAMELOT Architect - це команда більше ніж з 30 високококваліфікованих спеціалістів: архітекторів, конструкторів, інженерів, дизайнерів, що володіють багатьма досвідченими архітектурними проектуваннями, створеннями та виконанням проектів самої високої складності.
альтернативный текст

Фабрика «Камелот» - виробництво виробів з камні

Об'єднання виробників плитки та виробів із природного кам'яного. Включити в себе більше 6 виробничих підприємств, які виготовляють каменну продукцію з кварцито-пісчаника, пісчаника, відома, межа, андезіта та інших природних каменів.
альтернативный текст

Kamelot Architect - архітектура та конструктив

Спеціалізується на проектуванні будинків, приватних будинків, комплексів різного функціонального призначення, розробці містобудівних концепцій, а також створення інтер'єрних рішень. KAMELOT Architect - це команда більш ніж з 30 висококваліфікованих фахівців: архітекторів, конструкторів, інженерів, дизайнерів, що мають багаторічний досвід архітектурного проектування, супроводу і виконання проектів найвищої складності.
×